• System do zgłaszania nieobecności oraz rejestracji pobytu. Jak zacząć? WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW

• Po pierwsze: Zarejestruj się

1: Wejdź na stronę https://rodzic.eprzedszkole.com.pl/ i kliknij na dole  „Zarejestruj się”.

2: Podaj swoje dane czyli dane rodzica: adres e-mail, imię i nazwisko (pola obowiązkowe).

3: Obowiązkowo zaznacz pole „Akceptuję Regulamin”.

4: Gdy wszystko jest gotowe kliknij ZAREJESTRUJ SIĘ.

5: Na podany e-mail został wysłany link aktywacyjny (sprawdź skrzynkę odbiorczą). Jeśli nie potrafisz znaleźć w swojej skrzynce wiadomości z linkiem warto przejrzeć folder spam. Następnie podążaj za wskazówkami podanymi w mailu.

Po drugie: Dodaj profil dziecka

1: Zaloguj się na  https://rodzic.eprzedszkole.com.pl/ używając użytego wcześniej e-maila oraz hasła.

2: Kliknij przycisk plus „Dodaj dziecko” znajdujący się w lewym górnym rogu ekranu.

3: Podaj numer PESEL dziecka oraz numer karty dziecka i kliknij SZUKAJ.

4: Po wyszukaniu profilu dziecka kliknij DODAJ.  Tym sposobem profil dziecka został dodany do Twojego konta.

Od teraz po zalogowaniu na ePrzedszkole.com.pl możesz przeglądać informacje dotyczące Twojego dziecka.

Gdzie zarejestrować nieobecność to i wiele więcej pokazujemy na filmach w specjalnie przygotowanym przewodniku video na stronie:

www.eprzedszkole.com.pl/dla_rodzicow/

• Elektroniczny system rejestracji godzin pobytu dzieci w przedszkolu

• REGULAMIN DZIAŁANIA ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU REJESTRACJI GODZIN POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU

1. Pobyt dziecka w przedszkolu rejestrowany jest w oparciu o elektroniczny system.

2. Do elektronicznej rejestracji czasu pobytu dziecka w przedszkolu służy karta.

3.Przedszkole zapewnia każdemu dziecku jedną kartę nieodpłatnie. Karta ta stanowi własność przedszkola i przy rozwiązaniu umowy z przedszkolem, opiekun zobowiązany jest do jej zwrotu.

4. Opiekun ma prawo odpłatnie zamówić dodatkowo dowolną liczbę kart przypisanych do danego dziecka. Zgubienie nieodpłatnie otrzymanej karty skutkuje koniecznością jej odkupienia lub zastąpienia inną posiadaną kartą.

5. Opiekun przyprowadzając dziecko jest zobowiązany do zarejestrowania na czytniku jego wejście i  wyjście z przedszkola za pomocą karty  indywidualnie przydzielonej dziecku.

6. System nalicza opłatę za pobyt dziecka miesięcznie w jednodniowych okresach rozliczeniowych.

7. W przypadku naruszenia deklarowanego czasu pobytu dziecka w przedszkolu system naliczy odpłatność za każdą kolejną  rozpoczętą godzinę w wysokości 1zł.

8. Czas pobytu liczony jest za każdą rozpoczętą godzinę.

9. W przypadku uroczystości organizowanych przez Przedszkole w godzinach wykraczających poza godziny deklarowane nie będzie naliczana dodatkowa opłata za pobyt dziecka. Zmiany te będą wprowadzane przez Przedszkole ręcznie, bez konieczności składania wniosku przez rodzica.

10. W przypadku niedopełnienia obowiązku zarejestrowania system naliczy opłatę pobytu dziecka:

a) od godziny otwarcia przedszkola 7:00, w przypadku przyprowadzenia dziecka do przedszkola bez elektronicznej rejestracji,

b)   do godziny zamknięcia przedszkola 17:00, w przypadku wyjścia dziecka z przedszkola bez elektronicznej rejestracji.

c) godziny bezpłatne za pobyt 8:00 – 13:00

W przypadku niedopełnienia obowiązku zarejestrowania nieobecności dziecka dzień wcześniej do godziny 17:00, (również w piątek na poniedziałek) system naliczy opłatę posiłków za cały dzień w wysokości 11 zł.

• POMOCNE FILMIKI ISTRUKTAŻOWE