• Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00. Liczy 8 oddziałów. Obecnie do placówki uczęszcza 195 dzieci. Budynek posiada bardzo dobre warunki lokalowe: duże, dobrze nasłonecznione sale, gabinet logopedy, pedagoga i psychologa. Każda sala ze względów bezpieczeństwa zaopatrzona jest w monitoring. Przedszkole jest wyposażane na bieżąco w pomoce dydaktyczne.Dużym atutem placówki jest duży, ogrodzony plac zabaw i  parking.

Przedszkole posiada wykwalifikowaną, profesjonalną i zaangażowaną kadrę pedagogiczną, która dba o wszechstronny rozwój dziecka. Dzieci są pod stałą opieką logopedy, psychologa, pedagoga; w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej realizowane są zajęcia dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. W przedszkolu prowadzony jest przez nauczycielki z kwalifikacjami język angielski. Nauczycielki włączają się z dużym zaangażowaniem w szereg ogólnopolskich programów edukacyjno – wychowawczych, tworzą innowacje i własne przedsięwzięcia. Chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez szkolenia, kursy, studia podyplomowe.

Przedszkole organizuje  szereg akcji charytatywnych. Organizujemy imprezy i festyny.

Wszyscy pracownicy przedszkola stanowią jego społeczność, każdy jest zaangażowany w swoją pracę i wykonuje swoje zadania z należytą troską o dobro dzieci, ich rodzin oraz budynku.

Zajęcia dodatkowo płatne:

• Język angielski
      • Teatralne
      • Taniec
      • Robotyka
      • Teakwondo
      • Koala – zajęcia ruchowe z elementami piłki nożnej, koszykówki, siatkówki

Żywienie
      Placówka korzysta z usług firmy cateringowej „Horyzonty smaku”.
      Posiłki są o stałych porach:

• śniadanie - 8.30
      • zupa - 11:30
      • II danie + podwieczorek - 13:30

Misja przedszkola:

• Nasze przedszkole zapewnia opiekę, wychowanie w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Dzieci mają możliwość samorealizacji i aktywnego odkrywania swoich możliwości. Rozwijają swoje zainteresowania wzbogacając wiedzę o otaczającym świecie.
      • Zajęcia wychowawczo - dydaktyczne dostosowane są do możliwości rozwojowych dzieci i prowadzone są na wysokim poziomie.
      • Wychowankowie mają w nauczycielach wsparcie. Pedagodzy współpracują ze sobą i dzielą się zdobytą wiedzą. Pogodna atmosfera w przedszkolu i życzliwi nauczyciele umiejętnie otaczają opieką wszystkie dzieci.
      • Przedszkole propaguje edukację prozdrowotną oraz zachowania przyjazne przyrodzie. Dzieci wdrażane są do troski o własne zdrowie i aktywności ruchowej oraz poznawczej w naturalnym otoczeniu.
      • Przedszkole ściśle współpracuje z rodzicami, uwzględnia ich potrzeby i oczekiwania. Rodzice są sojusznikami, a działania placówki są skoordynowane.
      • Przedszkole doskonali bazę lokalową. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt, meble, pomoce dydaktyczne, zabawki.

Absolwenci naszego przedszkola to dzieci otwarte, twórcze, komunikatywne, przygotowane do podjęcia obowiązków na kolejnym szczeblu edukacji. Znają siebie i swoje możliwości, akceptują odrębność innych, potrafią odnaleźć się w nowej sytuacji, rozwiązują problemy, dążą do osiągnięcia sukcesu i radzą sobie z porażkami.